O mne a o projekte :

Volám sa Dominika Geregová, mám 15 rokov a bývam v Banskej Bystrici. Minulý školský rok som bola žiačkou 8. ročníka základnej školy ZŠ Ďumbierska 17. (https://zsdumbb.edupage.org/) V tejto škole funguje program APROGEN - pre nadané deti (https://zsdumbb.edupage.org/text9/?). Vrámci tohto projektu sa celoročne tvoria projekty ktoré sa na konci roka odprezentujú pred rodičmi a učiteľmi. Aby bol projekt kvalitný musí splniť niekoľko bodov (odbornosť, rozsah, vlastný prínos, oringinalita ...atď.) Tiež je to podmienka pre postup do vyššieho ročníka.

    Ja som sa rozhodla vytvoriť projekt, ktorý budem mať hodnotu a merateľný výsledok. Vytvorila som stránku /e-shop/ pomocou ktorej sa budú zbierať peniaze, ktoré darujem chorým deťom na onkológii v DFN BB cez združenie Svetielko nádeje. Spočíva to v tom, že budem vyrábať rôzne výrobky (náramky, šité veci, náušnice, obrazy ... atď.) v čom som dobrá a veľmi ma to baví :) a budem ich zverejňovať na tejto stránke. Každý kto by mal o ne záujem si cez e-shop môže zakúpiť a peniaze, ktoré za výrobok zaplatí budem ukladať a dobre ich srtážiť :).

Dnes, som žiačkou prvej triedy na bilingválnom gymnáziu v Banskej Bystrici a v projekte pokračujem :)

     Keďže však by som nestíhala plniť Vaše objednávky, pomôžu mi aj moje kamarátky /viď. v záložke náš detský tím/. Budú na fotkách a pri svojich výrobkoch budú mať svoje meno - takže budete vedieť od koho si čo kupujete :) Všetky výrobky čo tu budú zobrazené sú originály a sú len jedny - nepredávame jeden výrobok viac krát.

    Taktiež môže pomáhať hocikto, teda ak máš výrobky, ktoré mi môžeš podarovať, pošli mi ich na adresu uvedenú v kontaktoch. Ja ich zverejním a zabezpečím ich prípadný predaj. Ak sa na to cítiš, rada zverejním tvoju fotku v záložke náš detský tím. Musíš však byť dieťa :) ! 

    Najlepšie na tomto projekte je, že pomôžete chorým detičkám a zároveň za to dostanete cenný originál, ktorý nemá nikto iný. Vopred Vám chceme veľmi pekne poďakovať že ste sa rozhodli pomáhať prostredníctvom mojej stránky a na oplátku Vám sľubujem že naozaj VŠETKY získané peniažky poputujú pekne do pokladničky na onkológiu v Banskej Bystrici v DFN. ĎAKUJEME :D

PROJEKT POKRAČUJE UŽ DRUHÝ ROK VĎAKA VÁM! ĎAKUJEME :)